PE DOME LID W/HOLEPETE 98MM 12/14-24OZ 20/50, BWLIDD98RH
BWLIDD98RH    MLS# 99058953
Your Price
Free White-Glove Delivery
Delivered by a Mission Linen driver — no minimum order
Sell Unit Count: 1000
Sell Unit of Measure: CS
Sell Unit Pack Descr: 20/50CS
Related Items
More from EATERY ESSENTIALS in your region
PE 20-OZ PETECOLD CUP 98MM CLEAR 20/50, BWC20-D98
EATERY ESSENTIALS
item 99058960
mpn BWC20-D98
In Stock
Jovials Polypropylene Dome Sipper Lid, White, Fits 10-24 oz
Jovials
item 99098702
mpn M9260171
In Stock
Jovials Polypropylene Dome Sipper Lid, Black, Fits 10-24 oz
Jovials
mpn M9260170
Chef's Seal OPS Dome Lid For CS9R Pan, 9"
Chef's Seal
Chef's Seal OPS Dome Lid For CS7R Pan, Clear, 7"
Chef's Seal